AUDITAS

 
Teikiame audito paslaugas. Priklausomai nuo įmonės dydžio auditas gali būti tiek privalomas, tiek ir neprivalomas, t.y. atliekamas akcininkų arba bankų reikalavimu. Auditas, kaip jį apibrėžia Lietuvos audito įstatymas, yra „oficialus nepriklausomas įmonės finansinės atskaitomybės patikrinimas ir nuomonės pareiškimas, pateikiant išvadą, ar finansinė atskaitomybė atspindi įmonės finansinę būklę, veiklos rezultatus ir pinigų srautus, ar finansinė atskaitomybė atitinka teisės aktus, reglamentuojančius finansinę apskaitą ir finansinės atskaitomybės sudarymą“.
 
UAB „Botasta“ yra audito įmonių sąrašuose, joje dirba keturi sertifikuoti auditoriai – Lietuvos auditorių rūmų nariai. UAB „Botasta“ personalas turi sukaupęs ilgalaikę patirtį audito srityje ir kasmet atlieka keliasdešimt auditų. Atliekant auditą, pagal atskirą susitarimą, kartu galime peržiūrėti bendrovės veiklos ataskaitą, peržvelgti tarpinę finansinę atskaitomybę ir patikrinti mokesčius. Atlikome nemažai patikrinimų ir įmonių įsigijimo atvejais.
 
Dėl audito paslaugų užsakymo prašome kreiptis į auditorių Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

 

 

 

 

 

Mūsų partneriai

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę.
Naudodamiesi svetaine, sutinkate su slapukų naudojimu. Plačiau apie slapukus.